Zájezdy dle kategorie
Spolupráce
Nejžádanější země
popis

Bibione - Rezidence Jet ***

Itálie Od 1 436,- Kč
popis

Selce - Hotel Varaždin **

Chorvatsko Od 4 775,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Spolupráce

Vážení přátelé,

vážíme si vaší přízně a proto se snažíme na našich stránkách nabídnout vám co největší přehled pobytových i poznávacích zájezdů. Našimi mnoholetými partnery jsou cestovní kanceláře, které se specializují na určitý segment trhu.

V oblasti poznávacích zájezdů mi dovolte vám představit cestovní kancelář Mayer&Crocus, Amitours a Ktour.

Především CK Mayer&Crocus se podílí na nabídce poznávacích zájezdů rozhodující měrou.

Pokud bychom mohli doporučit, zkuste zaměřit svou pozornost na poznávací zájezdy do Itálie. Tato země nabízí tolik turistických atraktivit jako žádná jiná. V Římě a v Toskánsku se můžete zaměřit na skvělé památky, při zájezdu na Sardinii či Sicílii máte příležitost si užít i nádherného moře. Další podobně žádanou destinací je Francie. O rozmanitých krásách Provence, Bretaně nebo Korsiky nikdo nepochybuje. Za teplem a sluncem v kombinaci s atraktivními pamětihodnostmi se můžete vypravit do Maroka, Turecka, na Krétu nebo třeba do španělské Andalusie. Milujete květiny? Pak je pro vás tím pravým cílem "Ostrov věčného jara" Madeira. Stejně tak pokud zvolíte v jarních měsících některý poznávací zájezd do Beneluxu, uchvátí vás krása tulipánů a lilií v tematickém parku Keukenhof.

Klienti, kteří dávají přednost drsnější severské přírodě u nás objeví zajímavé zájezdy do Norska nebo Skotska, případně do Pobaltí. Pobaltí lze navštívit i při některých poznávacích zájezdech do Ruska nebo carského Petrohradu.

V naší široké nabídce též naleznete zájezdy s pěší turistikou. Oblíbená je turistika v různých částech Alp, především v úchvatných Dolomitech. S krátkými pěšími výlety v Alpách se setkáte při poznávacích zájezdech do Švýcarska .

Pokud dáváte přednost relaxaci, mohl by vás zaujmout pobyt v některých termálních lázních. V naší nabídce najdete stále populárnější lázně Bad Füssing v sousedním Bavorsku, ale také tradiční cíl vyznavačů termálů - Maďarsko.

Možná se budete chtít dovědět něco podrobnějšího o zemi, kterou máte v plánu navštívit. Pro tento případ jsme pro vás připravili speciální weby. Fotografie z některých poznávacích zájezdů vám zprostředkují nové webové stránky "Fotozájezdy". Historii dané země přiblíží naše "Dějiny" a praktické informace jsou shrnuty na stránkách "Rady".

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?